Ühesõnaga kui püsti tulin, tegi varvas valu. Natukese aja pärast läks aga asi päris hulluks, varvas läks siniseks ja paiste. Käisin igaks juhuks traumapunktis, tehti röntgen ja luu õnneks luu katki ei olnud. Seal öeldi mulle, et midagi teha ei saagi, läheb ise üle nädala-paariga.Esimene asi, mida teha on esmaabi puhul käepärast sõrme murd - liikumatuks vigastada sõrme. Selleks kasutage bussi. Edu saab kasutada mis tahes esemeid, mis on sinu käeulatuses: alates jäätise pulgad, pastapliiats, oksake puu, samuti tugevdada rehvid ohvri sõrme - sidemega või riidetükiga.

Valgus kirurgia luude küngas

Kuidas suure varba luust vabaneda Samuti võid proovida Epsomi soolavanni teha jalgadele, et luid tugevamaks muuta.Paar aastat tagasi kukkusin ja suure varba luu läks katki. Nüüd avastasin, et luu on imelikult kokku kasvanud. Kui päkad välja sirutada, siis murdunud suurt varvast kõverdada.

sapi muhke jalad ülevaateid

Jalgade ülekoormuse vältimiseks tuleks teha jalatalla lihaseid tugevdavaid harjutusi, et vältida pöiavõlvi lamenemist, Hallux rigidus – suure varba jäikus.Suure USAs tehtud uuring näitas, et suure varba luu suurenemine on pärilik, mitte jalatsitest tingitud.

Fikseerival on neutraalne värv, nii et saate isegi kanda sa ei saa seda teha 18:10, väga paljud naised kannatavad probleem nagu luu suure varba.teinud läbi selle opi, aga tehti enne ühel siis teisel jalal. olenevalt lõikusest(seal erinevad meetodid pidid olema) aga mul oli 2 kuud enne kui tööle sain ühe jalaga ja siis ka õnneks oli suvi, väga raske jalanõusid leida. vähemalt aasta võttis enna kui midagi normaalset jalga sain, aga nüüd on unustatud ja hea meel, et selle.

www.000webhost.com