Kodu Tooted Ortopeedilised tarvikud Tagakülg Taastusravi Comfort poos korrektor ja tuge paar - 100% puuvillane vooder Õige toote kirjeldus taastusravi Comfort poos korrektor ja tagasi toetust traksidega - 100% puuvillane vooder moodustamine laste ja täiskasvanute; näidustatud kyphosis, lordoos, kyphoscoliosis, tiibadega abaluu.

Ortopeedilised külgtoed 1R on uuenduslik lahendus painutuse ja sirutuse reguleerimise võimalusega. Väike lukusti, mis on reguleeritav iga 15° järel. Lühikeste põlvetugede jaoks on 1R splindid universaalsed mõlemale jalale. Pikkade põlvetugede jaoks on splindid eraldi anatoomilise kujuga vasakule ning paremale jalale.

Valgus deformatsiooni krakata

- Vooder nahkvooder - Välistald on nahast tald Müügil Ülemiste keskuse I korruse pop-up poes Laos olemas suurused: 41 40 39 38 37 Mustad lakk-kingad.

Ortopeedilised jalanõud; Naistele; Protetika 2015 hallux valgus Schein Actiflex 2016 Schein Lucro diabeetikutele ja reumaatikutele Fidelio Autumn Winter.

Halluks valgus ehk suure varba kaldumine. Suure varba kaldumist (nimetatakse ka hallux valgus) kirjeldatakse sageli kui muhku suure varba küljel.

Pealismaterjal, vooder nahk. Loe lisa. Kampaaniahind-20%. Ortopeedilised Ortopeedilised kingad naistele Tavahind: 29.00 € Soodushind:.

остеотомия рудн halluks valgus

Ortopeedilised jalatsid -sees pehme nahast vooder Hallux Valgus lahas OP1193 €16.35; Põlvik lahtise varbaga.

VOODER, vahetus, parandus Valmistamine.

www.000webhost.com