paistes luu lähedal pöidla

maandusin jalgade peale ja väänasin ühe jala ära. arstijuures öeldi et luud on terved harjutasin ka eile flyboxist barspini ja lõin ka hüppeliigese.(kogemusteks üks luumurd pöias ja oma 20 kergemat-raskemat hüppeliigese ning oli üleni sinine ja väga paistes. ja väänasin.

Eile komistasin trepi peal ja tulemuseks siis see, et väänasin oma jalga ikka korralikult ja hüppeliiges paistes ja valutab. Kuigi sain kohe külmakoti jalale.2 nädalat tagasi libastusin ja väänasin välja oma parema jala hüppeliigese. Panin kohe külma lund peale, koju minna polnud võimalik, kõndida oli küll ääretult valus, aga sain käidud. Kiirabisse ka ei läinud. Hoidsin väga palju peal külma ja määrisin jäägeelidega.

Juhtus nii, et tööl olles jooksin ja astusin gaasi juhtme peale.väänasin oma jala välja ja seda juba 22. aprillil, ehk siis on sellest möödas juba 22 päeva. Jalg annab siiani tunda, vahel rohkem vahel vähem. Paistes ta mul väga ei olnudki.Mul oli ka vanasti probleem, et soojaga paistetas jalg üles just hüppeliigese piirkonnas. Arst teatas, et see on kehvast vere- ja lümfiringest ja et ma pean end treenima, mille peale ma vihastasin, nii et silme eest must. Aga hädaga võtsin nõu kuulda ja see probleem paari aasta jooksul kadus.

Hüppeliigese peksete murd – malleolaarmurd. Murd on luu terviklikkuse katkemine, mis haarab luud, periosti ja ümbritsevaid pehmeid kudesid.Hüppeliiges ikka veel paistes, joosta veel ei saa, aga valus. Pindluu murd ja hüppeliigese vigastus oli ebruaril, kips võeti ära. Hüppeliiges.

Need on väsimus, palavik, isutus, üldine pahaolu. Põletiku korral kiireneb sete ja tõuseb CRP. Põletikuline kude kasvab ja levib piki liigesekõhre ja luu pinda, uuristades-söövitades oma teel kõhre, luud ja liigesesidemeid. Tagajärjeks on liigeseosiste hävimine, erosioonide e uurete teke ja liigese talitlushäire.Tegemist on säärt ja jalalaba ühendava liigesega, mis moodustub sääre-, · Hüppeliigese piirkonnas, kus need on sagedasemad pindluu kontsluu eesmisel.

lukustada suure varba murd

Mulle on EMO- s kunagi üks venelanna isegi vale luu murru öelnud, hoidmisest ja õpetamisest ei saa juttugi olla. Tänapäeval muide niikuinii paljusid murde enam kipsi ei pandagi, oluline on ainult, kuidas ja kui kaua hoida. Aga veelkord, kui paistes ja sinine ei ole, ei olegi murdu, peaaegu kindel."See, et jalg on nädal aega lihtsalt rippunud, pole hea," ütles arst ja hakkas Robile uut jalakatet ümber seadma. "Sa pead sellele jalale toetama, saabas on abiks," selgitas ta. Kõiki üksikasju, millest arst rääkis, ma ei tea ja kõigest ei saanud aru ja ega peagi, sest minu jalad on ju terved.

www.000webhost.com