osa jala jala luud

Kord mängisin koeraga ja tennisepall kukkus suure hooga vastu varvast. pannakse kipsi (minul on ka väikse varba mõraga kipsi pandud).Murd on luu terviklikkuse katkemine, mis haarab luud, periosti ja ümbritsevaid pehmeid kudesid. Murru tüüpe on palju: patoloogiline, väsimus-, pajuvitsa-, suure energiaga, väike-se energiaga murd. Kui murd on tekkinud, saab seda kirjeldada radioloogiliselt ja kliini-liselt, arvestades järgmisi faktoreid. Anatoomia.

taastamine varbad pärast insulti

Näidustused – hallux valgus, kerge või keskmine suure varba deformatsioon, stabiilne labajala ja hüppeliigese piirkonna.see kipsiteema on küll põnev jah, mul oli suure varba murd, Kui nüüd juhuslikult oli kuskil pöia luus ka murd või mõra, siis osalist keharaskust.

Paar aastat tagasi kukkusin ja suure varba luu läks katki. Nüüd avastasin, et luu on imelikult kokku kasvanud. Kui päkad välja sirutada, siis murdunud suurt varvast kõverdada.Sellele varbale toetada eriti ei saa ja kõik jalanõud hakkavad varba peale Aga kui ongi tõepoolest murd ja kahe otsa vahel suurem.

Kui nüüd on luum urd nähtav, siise i tohiks esimest arsti süüdistada – kui just tõsti murd ei olnud väga suur ja esimeselgi pildil nähtav. Võibolla on ikkagi luumurd olnud. Aga isegi seljuhul ei ole midagi suurt teha. Varba võib jäätisepulga vm. kõva pulga ja sideme abil sirgeks fikseerida ja/või kanda kõva tallaga jalatseid.Kui suure varba liigese Valgus deformatsioon suure varba.Lõin suure varba ära läksin emose tehti jalast pilt ja öeldi et varba lüli.

www.000webhost.com