Peale pikemat jalutuskäiku ühel päeval, tundsin et jalad valutavad. Mitte lihased nagu sportimise puhul vaid justkui "kuskilt seest". Panin selle siiski liigselt pika .Kindlasti tuleks arstiga rääkida siis, kui sõrmeotsad kipuvad muutuma lillakaks või valgeks, valutavad või on tundetud. Loe veel Perearst Madis Veskimägi ütleb, et igapäevaelus põhjustab lühiajalist käte ja jalgade külmatunnet loomulikult ümbritseva ruumi madal temperatuur, kestev sundasend, näiteks töö arvutiga, vibratsioon, niiskus ja ebasobivad riided.20 veeb. 2017 Jalad valutavad enamjaolt mitte ainult sellest, et sa oled enda jala ära löönud või oled liialt palju käinud. Jalad võivad valutama hakata ka ilma .

strephexopodia fotosid laste

Täna tuli teade, et USA uurijad on leidnud, et D-vitamiini vähesus toob kaasa olulisel määral kehvema rinnavähja prognoosi. Allikas: 1. Postimees 28.06.2011.Kas võib tegemist olla luude või ehk hoopis veresoonte probleemiga? Käed ja jalad valutavad üleni. 70 aastatest saadik olen saanud sügiseti ja kevadeti.Luude ja liigeste haigusi esineb nii noortel kui ka vanadel ja need võivad olla ägedad või kroonilised. Valutavad luud ja liigesed — mis aitab.

mida teha, kui ühekordse jalg halvasti haiget

2 juuni 2015 Tere, mul selline kûsimus et millest see on et mul jalad valutavad ja tekivad sinikad kuigi ise ei mäletaks et oleks ära löönud? Sûnnitusest .Kui põlved valutavad kui jalad on ühe koha peal maas või kui Mõlema kõhre kahjustus võib aja jooksul liigeses põhjustada luude hõõrdumist.Õhtuks jalad lausa valutavad. Aga mina teen nii: Kui töölt koju jõuan - laman ca´pool tundi nii, et jalad on lausa seina najal püsti. Hiljem võin jälle ringi joosta nii, et jalad ei valuta.

www.000webhost.com