Jalad koledad :( (raseerimine ja epileerimine) – Mul juba aastatepikkune mure: pole vahet, kas raseerin jalakarvu või kasutan epilaatorit, ikka tekib mingi karvanääpsu ärritus või põletik ja selle tulemusena jalad pidevalt veidi punnilised, kärnased ja laigulised.

muhke jalgadelt maiuspala ilma operatsioonita hooldus

valus luude pöidla põhjused

no olen ennast üsna põhjalikult analüüsinud, minul ei valuta käed ega jalad ega liigesed. minul valutab see luu, kuhu külge kinnituvad roided, siin söögitoru peal umbes. kust võtsin et valutab see luu? kui näiteks pesen harja ja lapiga põrandat, siis pärast see luu siin keskel tuikab.

Tere ! Probleemiks paar nädalat tagasi alanud valu jalgades. Peale pikemat jalutuskäiku ühel päeval, tundsin et jalad valutavad. Mitte lihased nagu sportimise puhul vaid justkui "kuskilt seest".

Kõhre ja luu uuristamine algab juba nädalate jooksul. Aastatega uurded laienevad ja ilmuvad üha uutesse liigestesse. Kauakestev põletik närtsitab kudesid: nahk õheneb, lihased kõhetuvad, luu hõreneb ja vere hemoglobiin langeb.

Kaks korda ka nii, et luu on puruks. kust ma mingi kolm korda olen selili lajatades jalad ees alla käinud ja alles siin üks päev.

www.000webhost.com